styl x czestochowa

styl x czestochowa

Top Trendy ślubne Sześć 2014

‚Tis sezonu dla wesele targach w całym kraju, a oni koncentrować się na 2014 trendach ślubnych.

Przede wszystkim, na co dzień wydaje się być do trendu na prawie każdym aspekcie wesela w tym roku, w tym zabawy, jeśli nie płaskie z zabawnymi zdjęciami młodej pary po ceremonii.

2014 trendy ślubne wydają się zmierzać w kierunku światła i wygodne, w przeciwieństwie do tradycyjnych „nadziewane-shirt” i spraw formalnych dekad temu, gdy nasi rodzice i dziadkowie pobraliśmy.bhp wrocław

Pary wydają się szuka mniej ograniczeń i „kupił magazyn”, a opierając się bardziej na „zrób to sam”. I nie zawsze, aby zaoszczędzić pieniądze, ale bardziej do wyrażenia własnej osobowości i sprawiają, że dzień naprawdę pamiętam, a nie uzyskanie wszystkich spiętego o tym, co może się nie udać.

Teraz mamy zamiar wybrać się na spacer przez górną szukanego-trendów ślubnych na rok 2014, od ciast do kwiatów.

Niektóre z tych trendów ślubnych faktycznie rozpoczął kilka lat temu, a wydaje się być kontynuowany dalej przez ten rok też. I tak zabawne, jak to wszystko wydaje się, że byłoby dobrze, gdyby te tendencje rzeczywiście stał się „normą” dla przyszłych pokoleń.

styl x czestochowa

1. ŚLUBNE Color Trends

Akcent jest neon i jasne kolory na ten rok, jak również niektóre pastelowe mieszanki do wiosennych i letnich wesela mezoterapia igłowa warszawa.

Wymieszać, mecz i koordynować z koronki, która jest gorący trend. Wiele z tych pomysłów może być DIY też!

2. WEDDING DRESS TRENDY

Trendy ślubne suknia panny młodej – Blush, różowe i złote są kolory Trendy więcej niż tradycyjne białe lub antycznej bieli.

Koronki suknie ślubne są dużą tendencję także w tym roku, jak również sukienki w stylu halter lub nawet pasy.

Dla druhen, może będziesz miał szczęście w jednym stylu dopasowujemy wszystkich strój dla swoich pokojówek, ale nie wszystkie z nich mogą czuć się komfortowo noszenia.

Artykuł dzięki: