styl skandynawski lazienka

styl skandynawski lazienka To z tego tylko powodu, że coraz więcej ludzi są włączone do MMA i Combatives. Wielu z nich nie ma cierpliwości i czasu, aby spędzić rok nauki Kata, a potem jeszcze więcej czasu próbując rozszyfrować praktycznych. Dla wielu proste rozwiązanie Kata jest to, że po prostu nie jest możliwe. Dla tych, którzy czytają ten artykuł i chcesz zbadać możliwość, że może być praktyczna Kata obrócę cię do interesujących zasobów. Poniższe zasoby mogą być cenne w swoim dążeniu.

– Wikipedia

– http://www.fightingarts.com/reading/article.php?id=243

styl skandynawski lazienka

– http://www.practical-martial-arts.co.uk/practical_karate/iain_abernethy/ia_bunkai.html

Andrew Curtiss jest weteranem armii 11 lat. Jest autorem technik walki Zastosowanie: Principles Of Destruction (książki o Nóż i walce wręcz). Andrew jest byłym 1995 Amerykański Niezależne Zrzeszenie Karate Męska czarny pas mistrzyni w Kata, Sparringu i broni. Andrew posiada 2nd DGREE czarny pas w Tae Kwan Do i Shurite Kenpo Karate. On jest byłym kickboxer i prąd profesjonalnym Mixed Martial Arts zawodnikiem.

Andrew trenował z ekspertów Dan Severn w bio ruchów mechanicznych go; jak i późnej Masters Stan Hart i Royal Seymour, w dziedzinie bio ruchu mechanicznego, interpretacji i stosowania Kata. Andrew dokonał żyjących z wykładów i seminariów na temat interpretacji i stosowania Kata.

Artykuł dzięki: