styl gotycki cechy

styl gotycki cechy

Są duże, drogie nagrywania i masteringu Studios Worth It

Kiedy myślisz o studiu nagrań, na ogół pewien obraz przychodzi do głowy. Mamy wyczarować myśli o dużych konsol analogowe mieszania i tony i tony sprzętu, instrumentów rack wszystkich typów i wielu pomieszczeniach. I szczerze mówiąc, wspólne postrzeganie w świecie muzyki, szczególnie w gatunkach poza dłuższych minimalistycznych stylów muzycznych (hip-hop, etc.), jest to, że można dostać tylko nagranie profesjonalnego przemysłu jakości w dużym, wielo -pokojowe i kosztowne studio. Ale w dzisiejszym świecie profesjonalnej techniki audio, rzeczy się zmieniają. W związku z tym tematem tego artykułu jest pytanie, które jest w umysłach wielu muzyków, zespołów i artystów solowych. To pytanie jest „muszę się rejestrować w dużym, wielomilionowych studia w celu uzyskania profesjonalnej wysokiej jakości nagranie mojej muzyki?” Odpowiedź na to pytanie jest dwuczęściowa odpowiedzią.

styl gotycki cechy

Pierwszą rzeczą, aby pamiętać, że istnieją pewne style muzyczne, które nadają się bardziej do większego obiektu nagrywania. Na przykład duża Jazz Ensemble Orchestral i bardzo trudno jest rekordem w małym zakładzie, a gracze muszą często, że „line-of-sight” ze sobą podczas gry. Muszą także być w tym samym pomieszczeniu, grając w tym samym czasie. Więc dla stylów muzycznych, które wymagają, że większy obiekt może być bardziej nadaje się do nagrywania. Nie może być jednak wyjątki od tej ogólnej zasady. I rzeczywiście istnieją pewne inne zalety nagrywania niektórych stylów muzycznych w większych, droższych urządzeń. Ale ostatnio świat profesjonalnej produkcji audio zmieniło się drastycznie.

styl gotycki cechy

Dla większości innych stylów muzycznych, czy to rock, elektroniczna, hip-hop i inne rodzaje muzyki popularnej dzisiaj, to mogą być śledzone i rejestrowane w mniejszym obiekcie lub studio home / projektu.
Artykuł dzięki: