quiz styl ubierania

quiz styl ubierania

Przegląd Born to Run Christopher McDougall

Kilka tygodni temu natknąłem się na artykuł, który pisarz i biegacz Christopher McDougall był napisany dla Daily Mail o wątpliwej wartości nowoczesne buty do biegania. Artykuł ten, zatytułowany „Bolesna prawda o trenerów: Czy buty do biegania marnotrawstwo pieniędzy?” wzbudził moje zainteresowanie, i zacząłem szukać w literaturze na boso i minimalistycznym biegania. Jak się okazało, McDougall właśnie napisał nową książkę, zatytułowaną „Born to Run: Ukryty plemienia Superathletes, i największy wyścig na świecie ma nigdy nie widział”, który opowiada o buty do biegania jako część znacznie większej historii ultra adventure racing, filozofii, nauki i działa. Jest to fenomenalne książki i lektura obowiązkowa dla każdego, kto prowadzi.

Co to jest serce, Born to Run to znacznie więcej niż książki o buty do biegania. W rzeczywistości, większość diatrybie McDougall przeciwko przemyśle obuwniczym występuje tylko w jednym rozdziale (rozdział 25, aby być dokładne). Born to Run jest bardziej książka o miłości do biegania – jest to pirox.pl książka o odzyskaniu radości, że praca może wnieść do swojego życia, oraz o tym, dlaczego praca jest czymś więcej niż tylko sposobem, aby utrzymać ciężar ciała i mięśni stonowanych. Jest to książka o tym, dlaczego wszyscy powinniśmy działać i dlaczego kocham robić tych z nas, którzy korzystają z systemem, co wielu uważa za insane odległości tak. Jest to książka o tym, dlaczego praca jest częścią naszej historii jako gatunku i dlaczego praca jest prawdziwym darem, który został przyznany na nas, jako istot ludzkich.

Książka zaczyna się od poszukiwania autora znaleźć cieniste plemię Indian meksykańskich znanych jako Raramuri (tłumaczone jako „prowadzenie ludzi” The Raramuri są powszechnie znane z zewnątrz jak Tarahumara).
Artykuł dzięki: