styl xp na windows 7

styl xp na windows 7

Problemy w angielskiej edukacji w Japan- Trzech C-tych

Wszyscy zaangażowani w sektorze edukacji językowej w Japonii będzie swobodnie przyznać, że angielski edukacji w tym kraju został na poziomie co najwyżej w ciągu ostatnich kilku dekad, a wiele argumentów może być wykonana, że ??standard angielski z maturzystów rzeczywiście maleje , Jednocześnie, edukacji w Korei Południowej, Chin, Tajwanu i innych krajach Azji występują angielskich wysięgniki językowych z dziećmi stają się bardzo biegły w języku od najmłodszych lat.https://produkty.janpolbis.pl/etui-na-dokumenty-c-1_27.html Chociaż istnieje wiele przyczyn powodujących ten względny spadek w Japonii, myślę, że istnieją trzy główne czynniki powodujące ten status quo. Są to tłumienie kreatywności w studentów, a także brak wyzwanie przedstawiony im.

kreatywność

styl xp na windows 7

Piszę to z punktu widzenia nauczyciela w gimnazjum, choć ten ostatni czynnik z pewnością odnosi się do starszych klasach szkoły podstawowej, a jest to kwestia będę wchodzić później. System edukacji w Japonii obraca się wokół zadanej zdarzenia i przygotowanie do niej. W szkole podstawowej uczniowie skupiają kierunku dostania się do gimnazjum; raz się tam dostać ich jedynym celem jest, aby zdać egzamin wstępny do liceum (dla tych, którzy pójdą do szkoły). Raz w liceum, celem każdego studenta jest zdać test „Centrum”, to japońska nazwa egzamin wstępny uczelnia, która skupi się na resztę swojego życia. Wszystko, co nie jest związane z dostania się do tych celów uznaje się za nieważne, a punkty gramatyki nie może być testowany (nawet jeśli ważne jest, aby nauczyć się języka angielskiego dla zrozumienia) są pomijane.

Na wyższym poziomie liceum, miałem szczęście uczyć w szkole wysokim poziomie, który zaoferował dwóch przedmiotów angielsko-opartych które nie były na Test Center: Model United Nations i PCLL (osobnika z 3 elementów: mowy, skecz i debata).
Artykuł dzięki: