styl vintage moda meska

styl vintage moda meska A potem poprosiłem ją o swoim dzieciństwie, a ona powiedziała mi wszelkiego rodzaju historie, wciąż w hiszpańskim ponieważ był jej pierwszym językiem, o II wojnie światowej, a jak mój wujek zmarł w czasie wojny, i wszelkiego rodzaju wielkich rzeczy, I starali się pisać w kawałku gazety, więc mogłem go zapisać na później.

Rzeczą, jaką zauważyłem było to, że wydawało się w porządku, ale trochę zirytowany, kiedy ona conversate z jej pokojówek w tagalog, i było miło, ale gdy rozmawiałem z nią w języku hiszpańskim, to jak całego odcinka jej wspomnienia po prostu zalane do niej , a jej oczy świeci się, a ja szybko zorientował się, że to dlatego, że wielka część całego swojego dzieciństwa i młodości mieszkał w języku hiszpańskim, a także mieć kogoś obudzić, że teraz w niej, to było po prostu niesamowite, co czuć. Czułem się jak kiedy spojrzał w jej zielone oczy i powiedziała mi te wszystkie historie o swoim dzieciństwie i życiu uniwersyteckim i wojny oraz o moich dziadkach, byłem dosłownie cofając się w czasie do Manili, że nie istnieje już dziś, byłem cofanie się w czasie do własnej historii mojej rodziny, i było po prostu surrealistyczne.

Mój wuj odwiedził również dom, a my mieliśmy krótką rozmowę w języku hiszpańskim również. A moja ciotka, która pracuje w Kanadzie IBM ,. Istnieje również wiele Filipińczycy na tym świecie, które są wysoko wykształceni i wszedł do USA lub Kanada poprzez stypendia, a to z dumą obejmuje moja mama i moje ciotki, tak, ona zawsze mówi mi, jak to Hiszpański kobieta zawsze lubi rozmawiać z nią w czasie lunchu, bo moja ciotka i wujkowie również wzrósł z hiszpańskim (nie Chabacano) jako pierwszego języka, zanim dowiedział się tagalog lub angielskim.

Moja rodzina jest z Manila (i był przez wiele pokoleń, odkąd nasza historia rodziny zostało nagrane), a nie z Zamboanga lub Ermita a już na pewno nie z Cavite, chociaż te są piękne miejsca, ai mamy członków rodziny, które mówią po hiszpańsku, a nie Chabacano , Istnieje hiszpański głośniki, które są Filipińczycy, które nie są z tych dwóch prowincji, ale Miseducation na ten temat wydaje się być głęboko wśród Filipińczyków.

Artykuł dzięki: