styl ubierania emo

styl ubierania emo

Style Design – Country Style

Country Style jest o prostszych przyjemności życia. Różne rodzaje stylu Country, takie jak: angielski, francuski Kraj Kraj, włoski Kraj lub toskańskiej, amerykański kraju i nowoczesnego kraju wyświetlić uniwersalny urok stylu Country. Każdy zaczął się w innym miejscu, ale urok sprawdzone w kraju zamieszkania jest widoczny w każdym z tych różnych stylów.

styl ubierania emo

Francuski projekt Kraj wyświetla rustykalny wersję bardziej formalnych francuskich wzorów. kawałki drewna są często pozostawiane niedokończone, ewentualnie wykończone w ciepłych kolorach miodu. Wykorzystanie materiałów naturalnych, takich jak tkaniny siedzeń szczytu lub naturalnej kamiennej podłodze, jest powszechne i można dodać do wiejskiego czuć. Kute lub inne metalowe wykończenia wyblakły są w domu w stylu francuskim kraju. Popularne kolory obejmowałyby nasycone odcienie żółtego, niebieskiego, zielonego i złota.

styl ubierania emo

Angielskim stylu country opisuje wygląd, co było powszechne w domach wiejskich w Anglii. Niezależnie od tego, czy wielkie pokorny, emanuje bardziej zrelaksowany i wygodny styl niż tradycyjnych angielskich wzorów. Kluczowym słowem w stylu angielskiej rezydencji wiejskiej jest „ogród”. Kolory, tkaniny i dodatki brać inspirację z natury, a konkretnie ogród w rozkwicie. tkaniny perkalu są martwe gratisów dla angielskiej przestrzeni kraju, ale innych wzorców, takich jak paski, ginghams i pledy są również mile widziane. Wiele odcieni drewna i wykończenia mogą być stosowane począwszy od ciemnej plamy na niedokończonej sosny.

Włoski styl country, czasami nazywany stylu toskańskim, odnosi się do wyglądu znalezionego we włoskiej willi lub gospodarstwach na wsi. Podobnie jak inne style kraju, jest to prostsze niż jego wyrafinowanej wersji. Kolory są bogate i ciepłe w tym terakoty, ochra, zielony i złoty żółty.
Artykuł dzięki: