styl romanski w polsce

styl romanski w polsce

Indonezji najbardziej nawiedzonych miejsc

Indonezja to mistyczne ziemi, który jest usiany starożytnych świątyń, starych kolonialnych budynków i miejscowej wiary w duchy. Każdy odwiedzający do tej tajemniczej krainy mogą odkryć jedne z najbardziej nawiedzonych miejsc w Azji.

1. Old Kota, Dżakarta

Wyobraźmy sobie ogromny rozszerzający nowoczesne miasto, z rozpadającym sekcji kolonialnej i odkryć „starych Kota”. Ostatnim przystankiem na Bloku M do Kota szynoprzewodzie, obszar ten będzie przypominał o http://slonko.eu/markizy/ zniszczonym Amsterdamie, z jednymi z najstarszych budynków miasta.

Nocą kilku mieszkańców chciał zaryzykować w tym przede wszystkim opuszczonym terenie miasta, jak duchy ciemnej przeszłości Indonezji mówi się łodyga ciemności, źle oświetlone ulice, i opuszczonych budynków. Chociaż biurach byłego gubernatora holenderskiego, z widokiem na duży plac, wciąż przyciągają turystów szukających ciszy, głośno i często bezsennej miasta.

2. Lawang Sewu, Semarang

Semarang jest miastem kontrastów, niegdyś najpopularniejszy holenderskich kolonistów, ma zniszczony starówka z jednym z Indonesia’a najstarszych kościołów. Sektor ten dziwny nie jest najbardziej nawiedzone, ale budynek nazywa się „tysiąc drzwi” jest.

Położony w centrum miasta, Lawang Sewu, niegdyś siedziba holenderskiego przedsiębiorstwa kolejowego, i jest tropical- Europejski budynek w stylu z otwartymi werandami i setek poszczególnych urzędów. Dzień japońska armia weszła Semarang, był dzień ten wyjątkowy budynek stał się niesławny w Indonezji.

W większości miast jawajski niderlandzkim, bał Kempeitai tajna policja przejęła biurach i stał budynek śmierci dla setek holenderskich jeńców, a niektóre niefortunne Indonezyjczycy.

Od czasu uzyskania niepodległości, Lawang Sewu został obawiali przez mieszkańców, a mimo miejscowy punkt orientacyjny, budynek nigdy nie został ponownie wykorzystywane jako biura. W ciągu dnia Goście mogą zwiedzić budynek, ale większość ludzi tego uniknąć, i rzadko zaryzykować obok niego po zmroku.

3. dżunglach Kalimantan (Borneo)

Borneo jest domem dla niektórych z ostatnich dziewiczych Jungles w Azji Południowo-Wschodniej, gdzie dzikie Dayacy wciąż wędrują, jak rozwija się wyspa. Starożytne plemiona używane do „polowania na głowy”, gdzie będą poruszać się po głębokich lasów i cięcia głowach swoich wrogów.

Niejeden zagraniczny opowiedział historię widząc jasne światła w najbardziej odległych osiedli dżungli, a miejscowa legenda głosi, że te światła są tym, co pozostało z bezgłowe ofiar łowców głów.

Pomimo nasz świat staje się podobna do większości miast posiadających centra same szukają budynki, samochody, a na zakupy. Nadal istnieją pewne tajemnicze i nawiedzone miejsca, które można znaleźć w Indonezji.

Artykuł dzięki: