styl potoczny w literaturze

styl potoczny w literaturze Jest to punkt, w którym można zacząć stosować prawa biomechanika i swoją wiedzę z anatomii człowieka.

Łamanie technikę dół

styl potoczny w literaturze

Pierwszym błędem, że wielu artystów walki zrobić to założyć, że każda pojedyncza technika jest „magiczne” Technika na zakończenie konfrontacji. Nieżyjący już mistrz Stan Hart, który był bezpośrednim uczniem Taieka- Syu-Oyata (Senior większości organu Ryu Kyu-Kempo) wyjaśnił swoim uczniom, że; zamiast podejmowania technik Kata dosłownie technika techniką, należy przeanalizować więcej szeregu technik. Przykład i koperta punkt; jeśli przepisane Kata wykonuje skręt w lewo do przodu stanowiska z lewej strony bloku niskim następnie steping przodu z prawej nogi i nabijania się z prawej strony. Dosłowna interpretacja jest niepraktyczne, ponieważ nikt nie walczy tak. To seria ruchów jeśli dosłownie jest przeciwko naturze ludzkiej. Jednak jeśli ktoś sprawdza cały szereg technik poprzez anatomia, biomechanika i obronnej lub ochronnej myślenia; można by stwierdzić, że te ruchy są naturalne w wykonywaniu bliskie czwarte zapasy ruch o nazwie „whizzer” a typowy rzut hip Takedown.

Krok po lewej i niskim bloku nie jest tak naprawdę ma być blok w ogóle, ale steping pod Greet atak przy jednoczesnym zachowaniu niskiego. Podczas steping przodu z prawej nogi, wyciągając lewą (niski blok) rękę do położenia komory i wykonywanie wysokie uderzenie z prawej strony; czego naprawdę robi to owijanie przeciwników prawą rękę z tobą (Blok) strony i zamiast ciągnąc swoją pięścią w komorze jesteś wyciągając rękę i ciało wroga w ciebie. Prawo stepping nóg (z C-Motion intensywniejszej jak nauczał we wszystkich podstawowych Kata) jest w zasadzie przechodzeniu biodrach przeciwników i ustawienie go z równowagi. Prawe ramię Strajk nie jest to uderzenie, ale ma istotne znaczenie z informacją, że w celu zakończenia tej techniki należy użyć tej kończyny, aby pomóc w zakończeniu takedown; jadąc formard po ataku lub pchania.
Artykuł dzięki: