styl klasycystyczny

styl klasycystyczny

Testy Słówka są rzadkie, a kiedy one wystąpią studenci są zazwyczaj podaje 5 słów, aby dowiedzieć się, z nimi znając dokładnej kolejności, w jakiej będą one pochodzić w teście. W związku z tym masz studentów praktykujących tylko w ciągu ostatnich 5 minut przed badaniem, a następnie są zdesperowani, aby dostać papier, aby mogli zapisać to, co jest w ich pamięci krótkoterminowej, zanim zapomnę. Zadawanie uczniom znaczenie jednego ze swoich testów słowy 15 minut w klasie jest zbliżona do coraz krew z kamienia, gdyż już dawno zniknął z ich krótkoterminowych banków pamięci. Po raz kolejny, nie ma prawdziwych ocena znajomości angielskiego lub zdolności jest osiągany przez przeprowadzenie testu; że widzi tylko, kto http://safetech.net.pl/ może wypluć dokładne słowa zostały one podane w 30s-1min pomiędzy zamknięciem swoich książek i odbieranie ich papier testowy. Mogę mówić tylko z mojego punktu widzenia, ale w gimnazjum miałem tygodniowe testy słownictwa (albo L1-gt; L2 lub L2-gt; L1, lub połączenia obu; nie wiadomo, dopóki test został podany), która składa się z co najmniej 20-30 słów 10-15 jest wybierana losowo. Kiedy to zostało wspomniane wcześniej, po współpracowników zauważył, że to musiało być tak trudne dla studentów uwagi. To nie było łatwe czasami, ale to nam się bardzo wydajne uczniów.

Po raz kolejny uczniowie, którzy próbują wcisnąć się (co musi być wykonane indywidualnie, z powodu całkowitego braku „utalentowane osoby uczące” klasa lub podobny w większości szkół) przez pracę, aby zrozumieć więcej niż w krótkim zarysie przedstawionym im czerpać korzyści, kiedy to przychodzi do testowania czasu, a także poza szkołą, podczas prowadzenia jakichkolwiek czynności w języku angielskim.

Ale teraz, kiedy wspomniane testy, to doprowadza mnie do innego „C”, które jest dużym czynnikiem dlaczego angielskie edukacji oraz innych przedmiotów też jest w trakcie takich problemów w Japonii.

Artykuł dzięki: https://www.flasz.pro/