styl justina biebera

Miecze ninja – różnica między nimi a Samurai Swords

Krojenie Miecz

Istnieje wiele różnic między miecze ninja i mieczy japońskich samurajów. Obie są bardzo popularne nawet dziś, i obaj zdobyli fascynacji i wyobraźni prawdziwych kolekcjonerów miecz i ludzi ze zwykłego zainteresowania mijania podobne. Ninja miecze samurajskie miecze i japoński są obie bronie, które reprezentują całą kulturę i swoją filozofię, ale ideały, które otoczone każdej grupie znacznie różni.adwokat gdańsk

Samuraje byli elitarnych wojowników starożytnego feudalnej Japonii. Byli bardzo szanowany przez społeczeństwo jako całość. Byli bardzo blisko rodziny królewskiej służyli. Reprezentowali oni honoru, lojalność, szacunek, obowiązek, duma i cnót religijnych.

Ninja, z drugiej strony, obawiali znacznie bardziej niż ich szacunkiem. Choć Samurai dumnie swe miecze, wraz ze skomplikowanych i ozdobne identyfikujących insygniów, Ninja rozważyć swoje miecze jako czysto praktyczne. Dlatego też, miecze ninja były o wiele tańsze i zostały zaprojektowane niezależnie od specyficznych potrzeb ich sekretna misje wymagane od nich. Ninja nie traktują swoich mieczy jako czczonych kosztowności; raczej uważali je za przydatne i jednorazowe. Nowoczesne miecze ninja są o wiele bardziej starannie wykonane niż oryginalne miecze ninja czasów starożytnych. Dzisiejsze Ninja miecze zostały zaprojektowane z nastawieniem honoru i szacunku, że proste nie istniały między prawdziwego Ninja od dawna.

Jako ninja byli perfekcjonistami w naśladowaniu i oszustwa, ich miecze były również wyglądać mieczy samurajskich na pierwszy rzut oka, ale gdy wyciągnął ich pochwy, oszustwo zostało ujawnione. Na początek, miecze ninja były krótsze niż mieczy samurajskich. To dlatego, że Ninja musiał być w stanie wykorzystać je w bardziej niewygodnych miejscach oraz ich organy wykrzywioną w pozycjach nieparzystych, gdy siedzący na krokwiach pod sufitem lub przylgnął do rock ścianach, ścianach budynków lub w dzikiej roślinności w ich otoczeniu. Dłuższy ostrze byłoby znacznie większą przeszkodą w takich okolicznościach.

Po drugie, miecze ninja był prosty i surowy. Jego celem było atakować i bronić się jak ninja był w biegu i poślizgnięcia się ukrywać. Ze względu na nieuchwytnego stylu Ninja walki i szybkich ruchów wymaganych od nich, to oni z łatwością spaść lub odrzucić broń i uruchomić, jeśli sytuacja wymaga tego. W związku z tym, że musieli być w stanie szybko i tanio wymienić broń przed ich następnym przedsięwzięciu.

Ogólnie rzecz biorąc, można powiedzieć, że miecze samurajskie były eleganckie i prestiżowe, podczas gdy miecze ninja były praktyczne, ropa i zaciekle średnią.

[Http://www.theslicingsword.com]

RobR

Artykuł dzięki: http://www.fizjobalance.pl