styl elegancko sportowy

styl elegancko sportowy

Jako trener, moim jedynym prawdziwym problemem było rozproszenie członków zespołu modyfikujących rutyny at-woli, które pracowały dla nich najlepsze, po zmodyfikowaniu rutynowych robili przez okres dłuższy niż 90 dni.

Przykładem może być, obejrzeć rutynowe z 4 osoby w tym wszystkim robi coś Horton nieznacznie różnić się od siebie. Dla początkujących, to będzie i może być mylące. Moja rada jest taka, aby obejrzeć Hortona tylko i modyfikować lub zmieniać się w rutynę, dopiero po opanowaniu go.

Ogólne wyniki w pierwszych dwóch tygodniach, członkowie naszego zespołu zaczęli dostrzegać więcej definicję w swoich deltoids i ramion. Po jednym miesiącu absolutne początki sześciopak można wykryć na 3 członków zespołu.

styl elegancko sportowy

Po drugim miesiącu, każdy członek zespołu testowego stracili średnio 22 funtów i 4,5% tłuszczu. Po 90 dniach, utrata masy ciała osiągnęła średnio 37,6 funtów, więcej definicji mięśni i średnią stratę w wysokości 7,2% tłuszczu.

Ujawnienie: Nasz zespół miał utrzymać dietę 1500 kalorii dziennie, z wyłączeniem przetworów spożywczych, tłuszczów nasyconych i napojów bezalkoholowych.

styl elegancko sportowy

Czy P90X pracy dla przeciętnego człowieka? Tylko jeśli już zrezygnował sobie dając mu szansę na 90 lub 120 dni, przy zachowaniu odpowiedniej diety. Dlaczego 120 dni zamiast na 90? Większość ludzi nie jest w stanie zobowiązać się do 90 dni nieprzerwanego treningu (jako trener fitness, mogę o tym zaświadczyć). Więc daj sobie bardziej realistycznych ram czasowych oraz wyznaczać cele, aby coś zrobić 3 lub 4 dni w tygodniu.

Będziesz pocić, może nawet płakać się trochę – ale można zacząć widzieć przemiany w organizmie z konsekwentnego wysiłku przy użyciu P90X.

Joe Vonet, obecnie pracuje jako certyfikowany trener, w Kalifornii. Ponadto Joe pisze bloga na zdrowych nawyków żywieniowych, wskazówki dla optymalnej kondycji i ogólnego sukcesu odchudzania, a on i jego zespół najlepszych recenzji programów treningu, aby pomóc ludziom ustalić, który program jest wart ich czasu i pieniędzy wygraną.

Artykuł dzięki: http://mediatorzy.waw.pl