styl demokratyczny

Co czyni tę książkę tak bardzo przyjemny odczytu jest McDougall jest fantastycznym gawędziarzem i wielki naukowiec. On przesuwa się z łatwością z opowiadając swoje wstrząsające przygody w kanionach miedź, do wybryków i historie z życia swoich systemem towarzyszy omówieniu niebezpieczeństw buty do biegania i ewolucję działa u ludzi (które, jak biolog ewolucyjny, jest jednym z moje ulubione części książki).wynajem vanów warszawa Rzuca się również w pewnych ciekawych opowieści o niektórych z bardziej znanych ultra-ras (np Leadville, Zachodnia Zjednoczone, Badwater), jak również niektóre no posiada przedawnione opisy niektórych wyższa profilu ultra-biegaczy.

Ostatecznie, gdzie McDougall powiedzie najbardziej w tej książce dla mnie jako biegacza jest to, że naprawdę mi myśleć o tym, dlaczego jest to, że kocham uruchomiony. Słuchałem ostatniego kawałka książki podczas mojego ostatniego biegu treningowego 20 mil do Vermont City Marathon, i pomógł mi przez to, co okazało się być naprawdę trudny bieg. On sprawia, że ??zdajesz sobie sprawę, że zaplątuje się w tempo, dystans, itp może odciągnąć cię od prawdziwej radości biegania, a on wzmocnić moje przekonanie, że kiedy biegać, tak naprawdę działa dla siebie – prowadzimy ponieważ jesteśmy miało , Komentarz McDougall o wyścigu Copper Canyon, że był „działa przeciwko oczywiście” rzeczywiście zadzwonił prawdziwe dla mnie. Wiem, że nie mam szans na wygraną w maratonie, więc dlaczego mam konkurować? Robię to, bo mogę sobie wyzwanie wobec kursu, a czynię to, bo kocham uruchomiony. Ta książka wykonana mi również myśleć o moich butach do biegania, a ja już zakupione parę Nike Wolny 3,0 jest w nadziei na przejście do bardziej minimalistycznym stylu biegania i może dam Vibram fiveFingers spróbować w pewnym momencie w dół drogi. Wreszcie, lubiłem tę książkę, ponieważ to sprawia, że ??chce mi się uruchomić Ultramarathon 50 mil, a jeśli książka może dokonać tego wyczynu, wiesz, że to musi być dobre.

Więc jeśli jesteś biegaczem teraz albo nadzieję stać się jednym, ta książka jest absolutnie lektura obowiązkowa. Chciałbym taksówek go jako najbardziej udany książki biegania, jaki kiedykolwiek czytałam i chyba jedna z najlepszych książek wszelkiego rodzaju, które czytałem w długim czasie. Wzywam was, aby to sprawdzić – nie będą rozczarowani.

Autor tego artykułu, Peter Larson, jest profesorem biologii i biegacz z New Hampshire. Jego blog, Runblogger, ukazuje jego codzienne przygody jak ojca, nauczyciela, naukowca i biegacza. Można zobaczyć wersję tego przeglądu z multimediów i dodatkowych linków, klikając tutaj.

Artykuł dzięki: