styl ubierania glamour

styl ubierania glamour

Jakie są różnice między Kung Fu, karate i taekwondo

Trzy najpopularniejsze sporty walki studiować w Stanach Zjednoczonych są Karate, Kung Fu i Tae Kwon Do. Do przypadkowego obserwatora, gdy fachowiec w dziedzinie jest za pomocą jednej z tych form Kenpo nie są w stanie powiedzieć, który jest który. Nawet karate mundury są bardzo podobne z białego gi z różnymi kolorami pasów dla Karate i Tae Kwon Do.http://www.plandeki.eu/

styl ubierania glamour

Geneza i rozwój Karate, Kung Fu i Tae Kwon

styl ubierania glamour

Kung Fu został opracowany i uprawiane w Chinach wykonując ruchy okrężne w swych postaciach. Ze względu na ich bliskość do Japonii i mieszkańców Okinawy, ludzie w Japonii były narażone na Kung Fu. Z biegiem czasu Japończycy tworzyli własne sztuki walki znany jako Karate. Ze względu na wpływ Kung Fu oba style użyciu wielu technik, które są podobne. Ale Kung Fu ma większą różnorodność do swoich technik. Japończycy udoskonalili wiele metod Chińczycy użytych do ich stylu i stworzyliśmy zupełnie inną metodę w tym procesie. Nie tylko to, ale oni wykonywać technik inaczej. Więcej liniowy, co oznacza, że ??ruchy karate lub kata (sekwencja ruchów set) są wykonane z bardziej wyraźnym Stop and Go zestaw ruchów, jak również ruchów bardziej wyraziste. Karate jest również znany jako twardy stylu sztuk walki; mając na uwadze, Kung Fu jest miękki styl.

Tae Kwon Do pochodzi z Korei z wielu wpływów z karate podczas okupacji w Japonii. Niektóre ośrodki szkolenia Tae Kwon nadal korzystać z rzadka postać Karate podczas nauczania swoich uczniów. Istnieją dwa bardzo charakterystyczne różnice między tymi dwoma metodami sztuk walki. Więcej nacisk kładzie się na rzuty, skoki i rzuty latających (kopnięcia, podczas gdy w powietrzu), a następnie Karate. Wykorzystują te rodzaje technik nóg o 60% w porównaniu z 40% kata karate, które ich używają. Drugą różnicą jest wykonanie sekwencji zestawów stron.
Artykuł dzięki: saw palmetto swanson