styl skandynawski

styl skandynawski

Najlepiej, jeśli czują się komfortowo w stroju, jak dobrze wyglądać w stylu.

Tendencja jest dziś dla panny młodej, aby wybrać kolor i rodzaj tkaniny, pozwól jej wybrać suknie druhen, że są wygodne noszenie.

3. Wedding Cake TRENDY

Mały i elegancki wydaje się trend teraz. Pamiętaj ogromne pokazy kilka lat temu – warstwy podzielona na wyszukanych fontanny.serwis koncentratorów tlenu

Pary są oszczędzać już dziś i wrócić do mniej skomplikowanych, ale stylowe i indywidualnych ciasta weselne, które stanowią pewną elegancję w recepcji bez nadmiernej ingerencji.

Trendy ślubne ciasto topper wydają się odchodzić od tradycyjnych narzeczeni figurki tort wykaszarki, a opierając się bardziej na abstrakcyjnych wzorów lub kwiaty w kolorze tematu ślubu.

4. WEDDING FLOWER TRENDY

Przebywanie z „minimalistyczny” styl powiększonej kolorów i DIY, wiele par decyduje się na jedwabnych kwiatów dla swoich bukietów, centerpieces a nawet wykaszarki ciasto.

Faux kwiaty dłużej i pary sumienie budżet może dostać więcej za swoje pieniądze będzie z jedwabiu lub nawet origami kwiaty.

5. ŚLUBNE TRENDY ŻYWNOŚCI

koreczki i przekąsek były modne już od kilku lat, a wiele par nadal to zrobić, wkład kominkowy na wymiar aby zaoszczędzić pieniądze i nadal mieć ładny odbiór. Ale pary zdają się zmierzać z powrotem do trendu pełniejszym posiłków, jeśli nie pełne kolacje w formie bufetu, a następnie bardziej formalne, ale wciąż dorywczo kolacje sit-down na ich otrzymanie.

6. Przyjęcie Weselne na TRENDY

Niektóre planujących ślub i zdarzeń myślę, że może być wzrost par rezerwujących żywo – Zespoły lub magów, na przykład – i mający disc jockey odtwarzać muzykę podczas przerwy zespołu.

Nie mogą być również trend w kierunku większej liczby odkrytych wesela wykorzystaniem namiotów na otwartych przestrzeniach. Zwykły biały Namioty pozwalają na większą elastyczność para z ich zdobienia też.

Karen S Musselman pracuje z domu i blogi na temat różnych zagadnień planowania ślubu. Uzyskaj więcej pomysłów planowania ślubu włącznie z najnowszymi trendami w dzisiejszych sukien ślubnych w kreatywny Spersonalizowane pamiątek Blog.

Artykuł dzięki: