styl skandynawski sypialnia

styl skandynawski sypialnia

Używam tego jako mojego punktu przypadek przykład, ponieważ jest to wspólny seria technik występujących w sztuce najbardziej walki. Zauważ, że nie ma „Fancy” punktów nacisku lub accupoints stosowane; po prostu wykorzystać.

Praktyka sekwencję szkoleniowy

Teraz, gdy dowiedzieliśmy się podstawowe podstawy interpretacji lub stosowania bunkai Kata; Może chcesz ćwiczyć swoje własne interpretacje. Przy interpretacji lub stosowania bunkai zapytać siebie: „Co jest moją prawą ręką robi?” „Jaka jest moja lewa ręka robi?” „Co to jest każda pojedyncza noga robi?” „W jakim kierunku idziesz?” Następnie zadać sobie pytanie: „Jakie jest moje miejsce rozpoczęcia i zakończenia pozycji?” Po zidentyfikowaniu tych czynników zostały następnie malowane sihllouette co obrony lub ataku jesteś wykonywania. Stamtąd rzeczywiste punkty dźwigni oraz stiking cele stają się jasne. Zapamiętaj; trzymać się zasady, że podczas atakowania celów; cele ataku, które okazały się skuteczne. Zło Sensei Jan Kreese powiedział, że najlepiej w (Karate Kid), gdy instruując jego sługi: „Jeśli człowiek nie widzi, że nie może walczyć, Jeśli człowiek nie może oddychać, nie może walczyć, a jeśli człowiek może ‚t stanąć nie może walczyć. ” Pamiętaj również zasadę, że blok jest blokiem, jest strajk, jest rzut. Oznacza to po prostu, że technika może dostarczyć żadnej z tych funkcji w odpowiednim kontekście. Po znalezieniu właściwej interpretacji dla sekwencji; należy ją praktykować. Praktyka (wiertarka) z różnych punktów widzenia, wielu atakujących, przeciwko broni itp itd wywierceniu techniki będzie pomocy w rozwijaniu refleks i pamięć mięśniową .

Bunkai w internecie

Koncepcja zastosowania bunkai i Kata jest nieco bardziej skomplikowana, niż po prostu przy samej Kata w wartości nominalnej. Szanse są, chyba że są prowadzone osobiście lub uczestniczyli w seminariach; może stać się sfrustrowani i niecierpliwi.
Artykuł dzięki: