styl skandynawski kuchnia

styl skandynawski kuchnia

Co należy wiedzieć o P90X

P90X, mózg dzieckiem ekspertów fitness Tony Horton, była od 2007 roku mieszka transformujące Przynajmniej to jest Infomercial wersja P90X.

P90X składa się z serii 12 dalszych DVD wykonany jako dodatkowego cyklu dla absolwentów P90X. Istotą programu jest wysokiej intensywności ćwiczeń w minimalistycznym stylu.

Format obejmuje trening cardio, skok szkolenie (lub Plyometrics) oraz sztukę walki Kenpo. Urozmaicone Harmonogram ćwiczeń opiera się na koncepcji „zamieszania mięśni,” forma periodyzacji lub cross-szkolenia, który jest zaprojektowany w celu osiągnięcia maksymalnych rezultatów przy jednoczesnym uniknięciu efektu plateau, pozwalając grupy mięśni do ciągłej poprawy w trakcie fazy kontrolowanych ruchów jeszcze nieznanych.

Gdy nasz zespół początkowo uzyskanie programu, szukaliśmy go do ogólnej intensywności i jak łatwo ten program byłby dla przeciętnego człowieka do naśladowania.

styl skandynawski kuchnia

Rozmawialiśmy z ludźmi w naszych biurach, te, które były łatwo kształt i te, które musiały być spójne robi trening w jakiejkolwiek formie co najmniej 3-dni w tygodniu .

Ogólne wrażenie było to, że trening okazał się zbyt trudne lub trudno nadążyć. Przez każdy z 12 płyt DVD Horton wyraża modyfikacji dla procedur, które są zbyt trudna.

Jest to nam przynajmniej względu pewne znaczenie. Na kilku płytach DVD Horton doradza, że ??członkowie jego własnej drużynie, nie mógł wszystkich wymaganych powtórzeń w pierwszym tygodniu, drugi tydzień oraz w niektórych przypadkach nawet przez pierwsze 30 dni.

Więc co to oznacza dla przeciętnego Joe i Jill, która chce realnie tracą 30,40 lub 50 funtów? Oznacza to, że będziesz musiał wziąć czas i zrobić to najlepiej jak potrafisz, aż nauczysz się poprawnie wykonać procedury oraz z wymaganą liczbą powtórzeń.

Czy to trudne? Tak, to trudno.
Artykuł dzięki: