styl jennifer aniston

styl jennifer aniston

Jak zarządzać Szkoła podstawowa Klasy ESL

Zarządzanie szkolna jest jednym z najtrudniejszych aspektów bycia nauczycielem ESL. Po pierwsze, istnieją kulturowe różnice, jakie metody i kary są odpowiednie. Jest też bariera językowa. Dla mnie to też nie jest torba bawełniana czarna zaskoczeniem, że zajęcia z największą ilością problemów z dyscypliną mają też największą liczbę dzieci, które nie lubią po angielsku.prawnik kraków Jeśli jesteś ALT pracy w szkole publicznej w Japonii, będzie najprawdopodobniej nauczanie zespołowe z innym japońskiego nauczyciela. W tym przypadku, nie będzie naprawdę być wymagane w celu utrzymania kontroli klasy, ale może znaleźć się uczyć sam czasem. Warto więc spojrzeć na zarządzanie klasą i zobaczyć, czy jest coś, co można zastosować do swojej klasy.

Fakt # 1: Nie można kontrolować wszystko.

I nie należy próbować. Wiem, że istnieje tendencja, gdy stoi przed klasie, chcą wszelkie oko i ucho do klejenia i wisi na każde słowo. To po prostu nie zdarzy. Dzieci mają mnóstwo energii i aktywnej wyobraźni, więc jeśli dziecko sprawia, że ??od czasu do czasu uwagi na ich sąsiada lub wierci się w ich siedzibie, nie martw się o to. To właśnie wtedy zapominają, że są one w klasie angielskiego …

Fakt # 2: Klasa zabawa jest uporządkowany klasy.

Motywacja. To zdrowy rozsądek, że dzieci, które korzystają z działań, które zostały zaplanowane, są bardziej skłonni do współpracy z lekcji. Bądź kreatywny i pełen ruchu. Robić rzeczy, które są nieoczekiwane. W Japonii całej naszej klasie zaczynają się robota, prosty powitania. ALT: Dzień dobry wszystkim. Klasa: Dzień dobry panie Ralens i pani … Co jeśli ALT pożegnał małpę czy dobre afro włosy (po południu) zamiast. Czy Twoje dzieci słucha?

Fakt # 3: Dobrze zaplanowane klasa jest uporządkowany klasy.

Plan lekcji w taki sposób, że każda minuta klasy są rozliczane.
Artykuł dzięki: