styl i szyk wschowa

styl i szyk wschowa Gdy miał możliwość korzystania słowo jak „ojciec”, „brat” lub „siostra” w tym miejscu, wybór wydaje się przytłaczająca do nich czyniąc je niezdolnymi do tego, co wielu by uznać za proste i nieważne wyborem.

Ten brak kreatywności jest obserwowany, a nawet popierane przez niektórych nauczycieli języka angielskiego, dotyka uczniów nieco, gdy przyjeżdżają do egzaminów, ale o wiele bardziej jest renderowanie wielu niewystarczające do skutecznego komunikowania się w języku angielskim w środowisku rzeczywistym życiu.plandeki budowlane Ponieważ uczą pewnych zwrotów i określonych struktur tylko gdy coś pójdzie poza granicami tych, studenci są w stanie śledzić go odpowiedzi. Oryginalność jest coś, co jest rzadko słyszeli lub czytali, jako zbiór Zwroty są jedynym sposobem uczniowie wiedzą, jak wyrazić swoje pomysły.

I nie powinien, że to na pewno nie jest przypadek cały czas. Studenci często mają zdolność do zaimponować i zaskoczyć ich języku i chęć spróbować podłączyć gramatyczne punkty mają nauczyć, ale niekoniecznie nauczyli się razem, by przekazać swoje myśli. Ci studenci, nawet jeśli nie mają one najlepszą surowy Znajomość języka angielskiego, są zwykle te, które widzą największą poprawę ich umiejętności językowych. Ale to z pewnością większość z moich doświadczeń.

Wyzwanie

Druga duża część jest brak wyzwanie dla studentów. Jestem zwolennikiem, że jeśli wyzwanie studentów to będziesz miał najlepszy z nich. To jest w porządku balansowanie, jak naciśnięcie ich zbyt wiele, a w niewłaściwy sposób może powodować urazy i studentów po prostu odmawia się uczyć (zwłaszcza jako student wchodzi ich nastolatków w gimnazjum). Ale czuję wielu nauczycieli w Japonii są gastronomicznych swoje klasy do najniższego poziomu ucznia Obecnie (tacy, którzy starają ale okaże się bardzo trudne, angielskiego i innych, którzy nie chcą uczyć się w żadnym z ich klas).
Artykuł dzięki: deska tarasowa kompozytowa