styl gotycki i romanski

styl gotycki i romanski

Filipińczycy mówią po hiszpańsku

Podczas podróży na Filipiny, że dobrze jest mieć podstawową wiedzę o języku angielskim i hiszpańskim, bo nawet wśród Filipińczyków, którzy nie mówią po hiszpańsku płynnie, istnieją tysiące hiszpańskich słów pożyczki w rodzimych językach Malay Filipin.

Wielu ludzi, są w błędzie zakładając, że kultura filipiński jest wymieszane z wpływami kultury hiszpańskiej, ale to rzeczywiście błąd, ponieważ kultura narodowa filipiński nie istniał aż Hiszpanie przybyli w 1500, a nie zrobił tego słowa filipińskiego. Kultura filipiński jest wynikiem mieszanki kulturowej rdzennych kultur Malajski, hiszpańskich wpływów, które są nieuniknione w nazwach, języków, aw przodków narodu filipińskiego, a także silnej chińskich wpływów.

Zawsze iść do forum i wiadomości desek i dobrze czytać i wspólne zdania są „Jeśli Filipińczycy mówiła po hiszpańsku …”, „Filipińczycy nie mówią po hiszpańsku” „Jeśli Filipińczycy mówił dziś hiszpańskie …” „tylko stare Filipińczyków mówić po hiszpańsku.” „Jedynym rodzajem hiszpańskim na Filipinach jest Chabacano …”

Mam 24 lata. Kiedy byłem w Manili dwa lata temu, odwiedziłem moją wielką ciotkę, która powiedziano mi stawał starczy, więc zakłada się, że prawdopodobnie nie rozpoznają mnie, ponieważ minęło 13 lat od czasu, gdy widział mnie, ale byłem zaskoczony, że chwili, kiedy przyjechałem, wszedł po schodach do naszego starym hiszpańskim stylu kolonialnym domu i wszedł Sala, zadzwoniła do mnie po imieniu i zaczął opowiadać mi o tym, jak wysoki stałem i jak wyglądam „Mestizo” z moim brązowe włosy w połączeniu z moimi rysami twarzy. Powiedziałem cioteczna babka: „Nie, wyglądasz Mestiza!” I roześmiała http://kredytbezbik.net.pl się i powiedziała: „Nie, jestem Indio!”, Ironia jest oczywiście, że te słowa zostały wychodzi z mojego wielkiego cioci stojącego tam z jej porcelany białej skórze, uderzające zielone oczy, spiczasty nos ostry, a faliste włosy, które były czarne, ale teraz jest to piękny biały śnieg.

Artykuł dzięki: